Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 19 października 2022 07:27

Targi-NGO-Glowne-M
Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych, największe w Polsce wydarzenie dla organizacji pozarządowych odbędzie się w Kielcach w dniach 27-28.10.2022 r. Przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy i mieszkańcy województwa świętokrzyskiego będą mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przedsięwzięcie przyczyni się do poszerzenia wiedzy na temat organizacji pozarządowych i poznania wszelkich przejawów aktywności społecznej wśród obywateli.

Zaplanowano liczne konferencje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów z zakresu funkcjonowania NGO-sów. Uczestnicy dostaną okazję do nawiązania nowych kontaktów. Niewątpliwym atutem jest możliwość wypromowania swojej działalności. Wymiana doświadczeń między osobami działającymi w organizacjach pozarządowych to jedna z idei, która przyświeca Targom NGO-EXPO. Uczestnicy dowiedzą się jak dobrze rozwijać fundację czy stowarzyszenie lub jak znaleźć dobre źródło finansowania, które pozwoli na realizację założonych działań. Gościem specjalnym wydarzenia będzie wicepremier, prof. Piotr Gliński, który wygłosi wykład na temat organizacji obywatelskich w czasach kryzysu.

Partnerami Ogólnopolskich Targów Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO są Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Stowarzyszenie Skała Lasocin, a także Świętokrzyska Rada Działalności Pożytku Publicznego.
Organizatorami wydarzenia są Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Fundacja im. Stefana Artwińskiego. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów Prof. Piotra Glińskiego.
Rejestracja zwiedzających odbywa się na stronie https://targingo.pl/  natomiast grup zorganizowanych poprzez kontakt telefoniczny.

Potwierdzenie uczestnictwa do 25.10.2022 r. pod numerem telefonu 668 692 282 lub adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W załączniku poniżej prgram targów do pobrania w formacie PDF, rozmiar 448 kilobajtów.
Klikinij aby pobrać załacznik.

Z wyrazami szacunku,
Kamil Kołbuc
Prezes Fundacji imienia Stefana Artwińskiego
tel. 668 692 282

 

Poprawiony: środa, 19 października 2022 08:03
 

Czy wiesz, że...

macieknajwiększym drzewem w gminie Brody jest dąb "Maciek". Owód jego pnia  wynosi aż 7 metrów!