Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Rekrutacja do Szkoły Inicjatyw Strażniczych

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Rekrutacja do Szkoły Inicjatyw Strażniczych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 18 października 2022 06:51

Szkola-inicjatyw-strazniczych-M-Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły Inicjatyw Strażniczych (bezpłatnej), która w tej edycji jest dedykowana m.in. do mieszkańców naszego województwa. Sieć Obywatelska Watchdog Polska zaprasza do Szkoły Inicjatyw Strażniczych (SIS)! To cykl bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców wsi i miast, którzy przyglądają się pracy lokalnych władz, zadają im pytania, zabierają głos w sprawach publicznych i działają na rzecz zmiany w przypadku zdiagnozowania problemów tam, gdzie mieszkają. Zgłoszenia do 30 listopada.

 

Co oferujemy?
• 10 webinariów i 3 szkolenia stacjonarne z zakresu praw człowieka, planowania monitoringu, komunikowania swoich działań i włączania w nie innych mieszkańców.
• Kontakt z osobami z całej Polski, które prowadzą podobne działania.
• Wsparcie merytoryczne i prawne w prowadzonych działaniach (również po zakończeniu szkoły);
• Pokrycie kosztów szkolenia, zakwaterowania, wyżywienia oraz przejazdu.
Kto może wziąć udział w szkoleniach?
W szkoleniach może brać udział każda osoba, bez względu na wiek, wykształcenie i miejsce zamieszkania, jeśli tylko aktywnie uczestniczy w życiu swojej lokalnej społeczności, przygląda się pracy samorządu i chciałaby rozwijać swoją wiedzę w tej dziedzinie. Uczestnikami Szkoły mogą być zarówno osoby działające indywidualnie, jak i członkowie/członkinie nieformalnych grup, organizacji społecznych czy przedstawiciele mediów lokalnych.
Więcej o kursie pod adresem: https://siecobywatelska.pl/sis
Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2022 r.
Szkoła Inicjatyw Strażniczych organizowana jest w ramach projektu "Szkoła Inicjatyw Strażniczych – 2 regiony". Projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Więcej informacji na stronie: www.siecobywatelska.pl/sis

Prosimy o odpowiedź na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
--

Agnieszka Podgórska
dyrektorka ds. edukacji i networkingu
Sieć Obywatelska Watchdog Polska
www.siecobywatelska.pl
tel. 607859482

Poprawiony: wtorek, 18 października 2022 10:37
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.