Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

"Naukomaniacy" chcą być jak Ignacy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 19 października 2022 06:42

Uczniowie Szkolnego Klubu Naukowego "Naukomaniacy" z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lubieni rozpoczęli zajęcia w programie "Być jak Ignacy". Poprzez tworzenie modeli atomu uczyli się podstaw chemii. Uczniom najbardziej spodobał się model berylu. Dlaczego? Bo trzeba było ulepić duuużo kulek z plasteliny. Już nie mogą się doczekać kolejnych zajęć! Opiekunem SKN jest Pani Marta Michałowicz-Borcuch. Na zdjęciu jaś z modelem atomu.Uczniowie Szkolnego Klubu Naukowego "Naukomaniacy" z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lubieni rozpoczęli zajęcia w programie "Być jak Ignacy". Poprzez tworzenie modeli atomu uczyli się podstaw chemii.

Uczniom najbardziej spodobał się model berylu. Dlaczego? Bo trzeba było ulepić duuużo kulek z plasteliny. Już nie mogą się doczekać kolejnych zajęć! Opiekunem SKN jest Pani Marta Michałowicz-Borcuch.

Poprawiony: środa, 19 października 2022 07:00
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.