Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Harabień, Mariusz Zawłocki   
czwartek, 23 czerwca 2022 12:53

"Bezpieczne wakacje" - pod takim hasłem zorganizowany został piknik sportowy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krynkach. Podczas spotkania można było poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiedzieć się jak ważne są pasy bezpieczeństwa podczas podróży. Zdjęcie pokazu ratownictwa w wykonaniu strażaków.Pod takim hasłem zorganizowany został piknik sportowy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krynkach. Podczas spotkania można było poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiedzieć się jak ważne są pasy bezpieczeństwa podczas podróży.

Dzięki zaproszonym gościom, uczniowie poszerzyli wiedzę z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, zapoznali się z przepisami ruchu drogowego. Uczniowie mieli również okazję do oznakowania rowerów przez pracowników starachowickiej Straży Miejskiej. Odbyły się liczne konkursy i rozgrywki sportowe. Na spotkaniu obecna była Dorota Grudnicka-Glina - Dyrektor Centrum Usług Wspólnych, Starachowicka Straż Miejska, OSP Krynki oraz funkcjonariusze Powiatowej Policji w Starachowicach i Brodach.

Fot. Iwona Harabień:

Poprawiony: czwartek, 23 czerwca 2022 13:49
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!