Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Wokalne wsparcie i wygrana naszej uczennicy (film) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Lotko, Mariusz Zawłocki   
czwartek, 02 czerwca 2022 08:29

Maja Chrząstowska uczennica klasy 7 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubieni zajęła I miejsce w konkursie piosenki „Pokojowa Nutka". Odbywało się to w ramach imprezy integracyjnej „Wszyscy do Jednej Bramki", która odbyła się 31 maja 2022 r. na Stadionie Miejskim w Kielcach – Suzuki Arena. Zdjęcie z wręczenia nagród.Maja Chrząstowska uczennica klasy 7 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubieni zajęła I miejsce w konkursie piosenki „Pokojowa Nutka". Odbywało się to w ramach imprezy integracyjnej „Wszyscy do Jednej Bramki", która odbyła się 31 maja 2022 r. na Stadionie Miejskim w Kielcach – Suzuki Arena.

Ostatnie wydarzenia na świecie sprawiły, że wiele ukraińskich dzieci musiało opuścić swoją ojczyznę, dom oraz znajome miejsca. Jest to niezwykle trudne dla kilkulatka. Aby przywrócić dzieciom odrobinę radości, Świętokrzyski Kurator Oświaty wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach przy współudziale Wojewody Świętokrzyskiego zorganizowali imprezę integracyjną. W ramach tego przedsięwzięcia ogłoszono konkurs plastyczny i wokalny dla uczniów szkół podstawowych, w których wzięli udział również uczniowie szkoły w Lubieni. W konkursie wokalnym było łącznie ponad 80 wykonawców, tym bardziej jesteśmy dumni z sukcesu naszej wokalistki. Maja oczarowała jurorów wykonaniem piosenki „Nim wstanie dzień" z filmu „Prawo i pięść".

Poza rozstrzygnięciem konkursów , wystawą nagrodzonych prac , odbył się również mecz piłki nożnej pomiędzy młodzieżowymi drużynami, pokaz tresury psów służbowych i prezentacja umiejętności karateków.

   maja-chrzastowska-szkola-podstawowa-lubienia-kielce-razem-do-jednej-bramki-3Maja Chrząstowska uczennica klasy 7 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubieni zajęła I miejsce w konkursie piosenki „Pokojowa Nutka". Odbywało się to w ramach imprezy integracyjnej „Wszyscy do Jednej Bramki", która odbyła się 31 maja 2022 r. na Stadionie Miejskim w Kielcach – Suzuki Arena. Zdjęcie z wręczenia nagród.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 03 czerwca 2022 06:46
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.