Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Wójt Gminy Brody z wotum zaufania i absolutorium PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 31 maja 2022 07:58

Glowne-M-absolutorium-27-05-2022Podczas sesji Rady Gminy, która odbyła się 27 maja Rada Gminy w Brodach jednogłośnie poparła działalność Wójta Gminy Brody Marzeny Bernat w 2021 roku, oraz przyznała wotum zaufania i udzieliła absolutorium. Podczas sesji Pani Wójt poinformowała o odebranym dzień wcześniej w Ministerstwie Rozwoju i Technologii w Warszawie wyróżnieniu dla Gminy Brody w konkursie Innowacyjny Samorząd za elektroniczną Kartę Mieszkańca Gminy Brody.

Wszyscy mogli obejrzeć krótki film z uroczystej gali rozdania tych nagród. Zanim radni zagłosowali nad wotum zaufania, wysłuchali Raportu o Stanie Gminy zaprezentowanego przez Sekretarza Gminy Brody Marcina Góździa. Podczas dyskusji doceniono zaradność i zaangażowanie Pani Wójt. Nie było żadnych głosów krytycznych. Następnym punktem obrad było udzielenie absolutorium. Zgodnie z uchwałą Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach, na wniosek Komisji Rewizyjnej, Rada Gminy jednogłośnie udzieliła absolutorium Wójtowi Gminy Brody Pani Marzenie Bernat z działalności w 2021 roku. Także w tym przypadku radni byli jednomyślni i bardzo zadowoleni z pracy włodarza naszej gminy. Pani Wójt serdecznie podziękowała za poparcie radnym i wszystkim współpracownikom.

Poprawiony: wtorek, 31 maja 2022 08:11
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz