Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

I Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Golfa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 04 czerwca 2021 14:24

Golf-glowne-mW imieniu Województwa Opolskiego, Gminy Gogolin oraz Opolskiego Klubu Golfowego sp. z o.o. jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkich radnych, osoby pełniące swoje funkcje w samorządach z wyboru oraz pracowników urzędów i starostw, jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego oraz organizacji samorządowych do udziału w I Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych w Golfa, organizowanych na polu golfowym w Kamieniu Śląskim na terenie Gminy Gogolin.

Zapraszamy zarówno miłośników tej dyscypliny sportu oraz osoby stawiające pierwsze kroki na polach golfowych. Program wydarzenia przewiduje turniej indywidualny lub drużynowy, a także Akademię Golfa wprowadzającą w arkana dyscypliny dla osób początkujących. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 (piątek – sobota) czerwca 2021. Patronat nad turniejem objął Polski Związek Golfa oraz Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła. Szczegółowe informacje o turnieju i zasadach uczestnictwa znajdują się w załączonym Regulaminie. Mogą one ulec zmianie w związku z dynamiką sytuacji epidemicznej w Polsce i ograniczeniami prawnymi. Bezpośredni link do rejestracji na Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych: https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v31/#/6201/info

W załączeniu regulamin w formacie PDF, rozmiar 411 kilobajtów do pobrania TUTAJ oraz lista obiektów hotelowych na terenie naszej Gminy w formacie PDF, rozmiar 350 kilobajtów do pobrania TUTAJ.

Z poważaniem
Burmistrz Gogolina
Joachim Wojtala

Poprawiony: piątek, 04 czerwca 2021 14:41
 

Czy wiesz, że...

grod2w Lubieni, na jednym ze wzgórz prawdopodobnie istniało kiedyś grodzisko. W 1363 r. wydano prawo lokacji wsi na prawie niemieckim. Zapewne osada rozwijała się bujnie skoro w 1440r. biskup Zbigniew Oleśnicki wystawił przywilej lokacji, na prawie magdeburskim - miasta Lubienia. Z nieznanych przyczyn lokacji nie zrealizowano.