sip

IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
piątek, 30 września 2016 08:27

zawody osp glownaW niedziele 25 września 2016 r. na stadionie przy ul. Szkolnej w Starachowicach odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP. W zmaganiach udział wzięły 23 drużyny. Zawodnicy zmagali się na czas w dwóch konkurencjach: w sztafecie pożarniczej  i w ćwiczeniach bojowych na nowoczesnych motopompach pożarniczych Tohatsu. Z terenu Gminy Brody dwie drużyny znalazły się na podium. Kobieca Drużyna Pożarnicza z OSP Ruda w klasyfikacji generalnej zajęła III miejsce oraz Męska Drużyna Pożarnicza z OSP Krynki uplasowała się na III miejscu. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.