sip

Sukces gimnazjalistów z Krynek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Publiczne Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Krynkach, Rajmund Gębura
środa, 06 kwietnia 2016 14:05

turniej-ruchu-glowneM   31.03.2016r. odbył się I Turniej Wiedzy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" dla gimnazjalistów z powiatu starachowickiego o Puchar Dyrektora Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach.

Patronat nad Turniejem objął Komendant Powiatowy Policji w Starachowicach. Współzawodnictwo miało na celu upowszechnienie wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz bezpiecznego poruszania się po drogach. W turnieju wzięli udział uczniowie z trzech starachowickich gimnazjów: nr 3, nr 2, Niepublicznego Gimnazjum ZDZ w Starachowicach oraz gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Krynkach.
Po rozwiązaniu testów okazało się, że bezkonkurencyjni byli uczniowie z kryneckiego gimnazjum.
W rywalizacji indywidualnej pierwsze miejsce zajął Karol Zieliński a Robert Sztankowski uplasował się na drugim miejscu. Drużyna z Gimnazjum w Krynkach w składzie: Karol Zieliński, Robert Sztankowski, Bartosz Kalinowski wywalczyła ostatecznie I miejsce. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

Poprawiony: czwartek, 07 kwietnia 2016 06:38