Kamienna Brody zainaugurowała wejście do Czwartej Ligi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Wierzbicka-Łącka, Rajmund Gębura
poniedziałek, 15 czerwca 2015 11:52

mecz-brody-glowneM
  14 czerwca 2015 roku w Brodach odbył się mecz Kamienna-Brody kontra Nidzianka-Bieliny.
Tak nasza drużyna świętowała awans do czwartej ligi świętokrzyskiej. Na mecz przybyli: Wójt Gminy Brody Pani Marzena Bernat wraz z rodziną, Zastępca Wójta Gminy Brody Pan Michał Gutowski, Skarbnik Gminy Brody Pani Dorota Dyka, Sekretarz Gminy Brody Pan Jan Kosiela i Przewodniczący Rady Gminy Brody Pan Stanisław Wrona oraz Radni Rady Gminy Brody i licznie przybyli kibice.

Mecz wzbudzał olbrzymie emocje zarówno wśród zawodników jak i kibiców obydwu zespołów.
W 17 minucie padła pierwsza bramka , którą strzelił Jakub Dąbrowski z numerem 14 z Kamiennej Brody. Do końca pierwszej połowy wynik pozostał bez zmian. Nasza drużyna prowadziła 1:0 z Nidzianką Bieliny.
Po przerwie w 3 minucie drugiej połowy meczu Mateusz Pindral z numerem 13 z Nidzianki Bieliny strzelił bramkę i tym samych wyrównał wynik na 1:1. Nasi walczyli do końca próbując strzelić upragnioną bramkę. Niestety w 68 minucie z rzutu karnego Jakub Buras z nr 10 z Nidzianki Bieliny strzelił gola dla swojej drużyny i tym samych zmienił wynik na 2:1 dla szaro-czerwonych.
Niestety nie udało się podopiecznym Adriana Sobczyńskiego strzelić kolejnej bramki. Mieliśmy kilka okazji i pięknych mocnych akcji dzięki którym mieliśmy okazję na zdobycie wyrównującej bramki, ale tym razem piłka nie była po naszej stronie. Był mecz na bardzo wysokim poziomie.
Po zakończeniu spotkania Wójt Gminy Brody Pani Marzena Bernat gratulowała naszym niebieskim awansu do 4 ligi, a Nidziance Bieliny zwycięstwa . Jednocześnie podziękowała Panu Adrianowi Sobczyńskiemu-Trenerowi Kamiennej i Panu Mirosławowi Piątkowi –Kierownikowi drużyny i naszym piłkarzom za wspaniałe emocje i wręczyła nagrody.
Niebiescy zagrali w niedziele ostatni mecz przed własną publicznością , niestety wygranej nie udało się zdobyć .

Poprawiony: poniedziałek, 15 czerwca 2015 14:30