sip

Spinningowe mistrzostwa okręgu PDF Drukuj Email
Wpisany przez PZW - koło Brody
środa, 21 września 2011 11:47

sebastian-koziel-min18 września br. nad Zalewem Brodzkim rozegrano Spinningowe Mistrzostwa Okręgu. Wzięło w nich  udział 34 reprezentantów kół i klubów Okręgu Kieleckiego Polskiego Związku Wędkarskiego. Po ośmiogodzinnych zmaganiach tylko 15 zawodnikom udało się złowić wymiarowe ryby. Mistrzem Okręgu na 2011 rok został Mirosław Czuba z koła "Ostrowiec Huta", drugie miejsce wywalczył Cezary Sobczyk z koła "Ostrowiec Miasto". Na trzecim miejscu uplasował się Sebastian Kozieł - reprezentant brodzkiego koła PZW.

Wędkarz ten w ubiegłym roku na Mistrzostwach Okręgu, rozgrywanych w Brodach zdobył złoty medal. Najlepszym zawodnikom pamiątkowe medale, puchary oraz dyplomy wręczyli Zbigniew Ćwik Sekretarz Prezydium Zarządu Okręgu oraz Zenon Zaczek, prezes koła Brody.