sip

Dwa złote medale, srebro i brąz dla naszych biegaczy! PDF Drukuj Email
Wpisany przez L.K.B. "Rudnik", Mariusz Zawłocki
piątek, 14 maja 2021 07:49

Martyna Kantor i Sylwester Lepiarz -zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik", którzy zwyciężyli w mistrzostwach Polski w biegach górskich w Bielsku-Białej.Taki jest bilans medalowy zawodników Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik", którzy wzięli udział w "Goniacce" - Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich Seniorów, Juniorów i Młodzików w Bielsku – Białej. Na trasach Pogórza Śląskiego rewelacyjnie zaprezentował się Sylwester Lepiarz, który zdominował kategorię seniorów i zdobył najwyższy stopień podium, Równie dobrze spisała się Martyna Kantor, która wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski. Srebrny medal w kategorii dziecko starsze wywalczył Jakub Słomiński na dystansie 1,2 km. Trzecie miejsce w kategorii K-20 zdobyła Urszula Paprocka.

Na bardzo trudnej trasie bardzo dobrze spisał się Piotr Jaśtal i wywalczył piąte miejsce. Na tym samym dystansie 12 km startował także Jacek Długosz i zajął 17 miejsce w kategorii M-30.