Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Inwestycje Będą gabinety rehabilitacyjne, rekreacyjne a nawet spa!

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Będą gabinety rehabilitacyjne, rekreacyjne a nawet spa! Drukuj
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 10 listopada 2021 13:36

Gmina Brody inwestuje w sferę zdrowotna i społeczną! W dniu 10 listopada, Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody podpisała umowę na wykonanie ważnej inwestycji - Centrum Edukacji Społecznej i Profilaktyki Zdrowotnej. Obiekt ten znajdować się będą koło szkoły w Krynkach. Na spotkaniu z panią wójt była  Dorota Dyka – Skarbnik Gminy Brody, Piotr Podeszwa i Mariusz Godzina - przedstawiciele firmy Drogmar, Marcin Góźdź – Sekretarz Gminy Brody i Jacek Wójcik – kierownik referatu inwestycyjnego. Grafika przedstawia montaż zdjęcia s podpisania umowy z wizualizacją planowanego budynku.Gmina Brody inwestuje w sferę zdrowotna i społeczną! W dniu 10 listopada, Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody podpisała umowę na wykonanie ważnej inwestycji - Centrum Edukacji Społecznej i Profilaktyki Zdrowotnej. Obiekt ten znajdować się będą koło szkoły w Krynkach.

Na spotkaniu z panią wójt była Dorota Dyka – Skarbnik Gminy Brody, Piotr Podeszwa i Mariusz Godzina - przedstawiciele firmy Drogmar, Marcin Góźdź – Sekretarz Gminy Brody i Jacek Wójcik – kierownik referatu inwestycyjnego.
Zadanie polegać będzie na adaptacji i przebudowie istniejącego budynku w Krynkach oraz wykonanie parkingu z dojazdem, małej architektury i zieleni parkowej. Na parterze Centrum Edukacji Społecznej i Profilaktyki Zdrowotnej, przewiduje się między innymi recepcję, gabinety rekreacyjne, rehabilitacyjne wraz ze strefą spa, aneksy tematyczne i toalety. Według planów, na piętrze będą m. in. pomieszczenia wypoczynkowe, administracyjne i gastronomiczne. Jedno z pomieszczeń dydaktyczno-szkoleniowych będzie można wykorzystać np. jako salę kinową. Między kondygnacjami będzie tzw. wiszący ogród.

Całkowity koszt inwestycji wynosi około 6 mln zł. Na ten cel, gmina otrzymała ok. 3,5 mln złotych dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Poprawiony: środa, 10 listopada 2021 14:51
 

Czy wiesz, że...

szlakowskaz-mprzez teren gminy Brody wytyczono i oznakowano łącznie ok 136 km szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych?