Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Inwestycje Jabłonna będzie mieć świetlicę wiejską!

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Jabłonna będzie mieć świetlicę wiejską! Drukuj
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 21 lipca 2021 13:38

Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody podpisała umowę na wykonanie świetlicy wiejskiej w Jabłonnie. Na spotkaniu była Dorota Dyka – Skarbnik gminy Brody oraz przedstawiciele wykonawcy: Mariusz Godzina i Piotr Podeszwa.Nie do poznania zmieni się budynek w centrum Jabłonnie, gdzie wcześniej był sklep. Jeszcze w tym roku powstanie tam w pełni wyposażona świetlica wiejska! To zadanie nie będzie kosztowało gminy ani złotówki. Sto procent kosztów pokryje Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych.

W dniu 21 lipca, Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody podpisała z wykonawcą umowę. Jej przedmiotem jest rozbudowa, nadbudowa i przebudowa istniejącego budynku. Inwestycja gruntownie zmieni wygląd i funkcjonalność budynku i jego otoczenia przy ul. Spacerowej i Słonecznej. Wykonane będą nowe ściany, posadzki, dach, stolarka okienna i drzwiowa, instalacja elektryczna, gazowa centralnego ogrzewania, wody zimnej i ciepłej, kanalizacji, docieplenie ścian oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku. Budynek będzie miał świetnie wyposażoną kuchnię. Sala będzie umeblowana, zakupiony będzie sprzęt elektroniczny oraz gry.Fragment projektu (elewqacje) świetlicy wiejskiej w Jabłonnie po przebudowie.
Inwestycję powyższą wykona firma Drogmar M. Godzina P. Podeszwa z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Poprawiony: środa, 21 lipca 2021 13:57
 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.