Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Inwestycje Tropikalnie nad Zalewem Brodzkim

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Tropikalnie nad Zalewem Brodzkim Drukuj
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 20 maja 2021 06:38

Co roku w gminie są nowe ozdoby czy kwiaty. Chyba mało kto się spodziewał że koło plaży w Rudzie wyrosną wielkie żywe palmy! Jedna z nich fantastycznie kwitnie. Zapraszamy wszystkich na tropikalną majówkę, nawet jeśli czasami pogoda nie będzie tropikalna! (zdjęcie trzech palm nad Zalewem Brodzkim)Co roku w gminie są nowe ozdoby czy kwiaty. Chyba mało kto się spodziewał że koło plaży w Rudzie wyrosną wielkie żywe palmy! Jedna z nich fantastycznie kwitnie. Zapraszamy wszystkich na tropikalną majówkę, nawet jeśli czasami pogoda nie będzie tropikalna!

Rośliny, o których mowa są z gatunku dość odpornego na warunki naszego klimatu (szorstkowiec Fortunego). W ich cieniu powstanie ciekawy skwerek. Będzie można tam odpocząć na kamiennych ławach i przy innych ozdobach.

Jednak nie są to wszystkie żywe dekoracje w gminie. W Brodach, przy Radomskiej są piękne, ceramiczne wazony z begoniami. Obecnie odnawiane są znane z ubiegłych lat kwiatowe figury czy napis „GMINA BRODY" koło urzędu gminy. Palmy, napisy to nie wszystkie atrakcje zaplanowane w tym roku. Niebawem, także na terenie Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim powstanie coś zupełnie nowego, ale niech to na razie pozostanie dla Państwa niespodzianką.

Wszystkie kwiatowe ozdoby powstają by umilić wszystkim pobyt w naszych okolicach. Stanowią też promocję atrakcji turystycznych.

Co roku w gminie są nowe ozdoby czy kwiaty. Chyba mało kto się spodziewał że koło plaży w Rudzie wyrosną wielkie żywe palmy! Jedna z nich fantastycznie kwitnie. Zapraszamy wszystkich na tropikalną majówkę, nawet jeśli czasami pogoda nie będzie tropikalna! (zdjęcie kwitnącej palmy nad Zalewem Brodzkim)      W Brodach, przy Radomskiej są piękne, ceramiczne wazony z begoniami. Obecnie odnawiane są znane z ubiegłych lat kwiatowe figury czy napis „GMINA BRODY” koło urzędu gminy. (zdjęcie mężczyzny przechodzącego chodnikiem obok dużego wazonu z kwiatami)      W Brodach, przy Radomskiej są piękne, ceramiczne wazony z begoniami. Obecnie odnawiane są znane z ubiegłych lat kwiatowe figury czy napis „GMINA BRODY” koło urzędu gminy. (zdjęcie trzech pań sadzących begonie w dużym wazonie)

Poprawiony: wtorek, 27 lipca 2021 11:47
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?