Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Inwestycje Jabłonna z odnowiona drogą (zdjęcia)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Jabłonna z odnowiona drogą (zdjęcia) Drukuj
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 30 grudnia 2020 13:02

Z okazji zakończenia prac na ulicy Ogrodowej w Jabłonnie, mieszkańcy spotkali się 23 grudnia z panią Marzeną Bernat – Wójtem Gminy Brody i z wykonawcą robót. Z okazji zakończenia prac na ulicy Ogrodowej w Jabłonnie, mieszkańcy spotkali się 23 grudnia z panią Marzeną Bernat – Wójtem Gminy Brody i z wykonawcą robót. Na tę inwestycję gmina otrzymała 70% dofinansowania z budżetu państwa (z Funduszu Dróg Samorządowych).

Wykonano m. in. podbudowę drogi, warstwę mineralno-asfaltowa o długości ponad 0,4 km, nowe pobocza i odwodnienie drogi. Łączny koszt wyniósł ok. 310 tys. zł. Spotkanie z panią wójt odbyło się na pętli kończącej przebudowany odcinek. Za realizację inwestycji, Pani wójt Marzena Bernat otrzymała kwiaty od pana radnego Marka Michalczewskiego i pani sołtys Anety Jankowicz. W ramach podziękowań, doniczkowy kwiat tzw. gwiazdę betlejemską otrzymali przedstawiciele wykonawcy - firmy "Budromost": Grzegorz Adamus i Grzegorz Woźniak. Z okazji Świąt, mieszkańcy otrzymali upominki od pani wójt.

Poprawiony: środa, 30 grudnia 2020 13:40
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.