Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Inwestycje Droga w remoncie, mieszkańcy pomagają (film)

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Droga w remoncie, mieszkańcy pomagają (film) Drukuj
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:23

droga-krynki-poprzeczna-gmina-brody-swietokrzyskie-mTrwa remont ulicy Poprzecznej w Krynkach. Ze względu na warunki, inwestycja wymagała dodatkowych działań. Serdecznie dziękuję mieszkańcom za zrozumienie i dobrą współpracę przy realizacji zadania – powiedziała pani wójt Marzena Bernat. Właściciele działek zgadzali się na przesunięcie ogrodzeń i mieli cierpliwość wobec utrudnień komunikacyjnych, których nie dało się uniknąć.

Obecnie, na ul. Poprzecznej położona jest pierwsza warstwa nawierzchni i trwają prace przy poboczach. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec sierpnia br. Na remont ok. 1km drogi, Urząd Gminy Brody uzyskał dofinansowanie z rządowego Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej. Wsparcie to wynosi ok. 670 tys. zł, co stanowi około 50% kosztów kwalifikowanych. Pozostałe środki pochodzić będą z budżetu gminy.

Przejażdżka po ul. Poprzecznej w Krynkach:

Poprawiony: czwartek, 02 sierpnia 2018 08:59
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz